Tammeka tuli välja 0:2 kaotusseisust ja sai kodus hooaja teise võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tartu Tammeka
Tartu Tammeka Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Koduse jalgpalli Premium liiga 24. vooru pühapäevases avamängus sai Tartu Tammeka hooaja teise koduvõidu, kui alistas FC Kuressaare 4:2.

Tammeka jäi 263 pealtvaataja ees kiirelt kaheväravalisse kaotusseisu, sest Sander Laht tegi skoori nii 6. kui 19. minutil. Sten Reinkort vähendas 33. minutil kodumeeskonna kaotusseisu minimaalseks ja poolajapausile mindi Kuressaare 2:1 eduseisus.

Kohtumise teine pool kuulus aga Tammekale ning Tristan Koskori 47. ja Andre Paju 61. minuti väravatest mindi ise ette. Lõppskoori vormistas Koskor oma teise tabamusega 84. minutil - eelnevas olukorras tõrjus Kuressaare väravavaht Magnus Karofeld tema penalti, aga tagasipõrganud palli suunas Tammeka ründaja siiski võrku.

Sealjuures oli pühapäevane võit Tammekale alles teiseks koduselt Tamme staadionilt, koduväljakul võideti Premium liigas viimati märtsis hooaja avavoorus. Pärast seda oli nende saldoks neli viiki ja kuus kaotust. Tabelis jätkab Tammeka kuuendal kohal, olles kogunud 28 silma. Kuressaare on 19 punktiga eelviimasel, üheksandal kohal.