53 edukat tõrjet teinud Rootsi väravavaht aitas Chicago kodujääl võiduni ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Robin Lehner ja Andreas Johnsson
Robin Lehner ja Andreas Johnsson Autor/allikas: TT NYHETSBYRÅN/Scanpix

Jäähokiliigas NHL alistas Chicago Blackhawks kodujääl Toronto Maple Leafsi tulemusega 5:4. Seejuures esimesed neli väravat viskas Chicago esimesel kolmandikul ning väravavaht Robin Lehner päästis edukalt 53 tõrjet.

Chicago viis kuuendal minutil juhtima Patrick Kane, seejärel viskasid Kirby Dach ja Kane kümnesekundilise vahega kaks väravat. Kolm ja pool minutit enne esimese kolmandiku lõppu viskas Toronto eest ühe tagasi William Nylander, kuid minut hiljem jätkus Chicago väravatesadu, kui täpne oli Jonathan Toews.

Kui esimesel kolmandikul nähti viite väravat, siis teises jäi mõlemal meeskonnal litter väravasse toimetamata. Otsustaval kolmandikul leidsid end külalised ning peale Nylanderi ja John Tavaresi väravaid jõuti võõrustajatele kandadele. Chicago viienda ja ühtlasi võiduvärava viskas 17. minutil Brandon Saad. Toronto eest oli viimasel minutil veel resultatiivne Andreas Johnsson.

Chicago väravas tegi 53 edukat tõrjet Robin Lehner. Toronto väravavaht Michael Hutchinson ei lasknud väravasse 29 litrit.

Kuue võidu ja 11 kaotusega on Chicago läänekonverentsi tabelis 12. kohal. Toronto jätkab idakonverentsis üheksa võidu ja kümne kaotusega viiendal real.

New York Rangers - Florida 5:6 (kv)
Winnipeg - Dallas 3:2 (la)
Vancouver - New Jersey 1:2
Detroit - Las Vegas 3:2
Boston - Philadelphia 2:3 (kv)
Chicago - Toronto 5:4
Anaheim - Edmonton 2:6