Taliturniiri avamängus kohtuvad Levadia ja Tammeka ({{contentCtrl.commentsTotal}})

FCI Levadia mängijad tähistamas
FCI Levadia mängijad tähistamas Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Traditsiooniline hooajaks ettevalmistav Taliturniir EJL-i jalgpallihallis algab 10. jaanuaril, kui vastamisi lähevad Tallinna FCI Levadia ja Tartu JK Tammeka.

Avapäeval kohtuvad omavahel ka FC Kuressaare ja Tallinna JK Legion, 11. jaanuaril tulevad väljakule mängupaarid JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC, JK Tallinna Kalev - Maardu Linnameeskond ning Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus.

Taliturniiri A- ja B-turniiri viimane voor toimub 7. ja 8. veebruaril, A-turniiri viimane mäng leiab aset 15. veebruaril.

Kuna Taliturniir täidab hooajaks valmistumise ülesannet, saatis jalgpalliliit klubidele varakult kalendri, mida sai vastasega kokkuleppel muuta. Muudatuse pidi kinnitama jalgpalliliit.

Tavapäraselt on klubide hooajaks valmistumise huvides Taliturniiril erisusi. II voorus ei mängi Paide Linnameeskond ja Tallinna FC Flora, kes kohtuvad siis välisklubidega ja ei soovinud ka hiljem vastavaid kohtumisi pidada. Seetõttu on kalendris kaks B- ja A-turniiri võistkondade omavahelist mängu.

Taliturniir 2020 A- ja B-turniiri ajakava:

I voor

Reede, 10. jaanuar
17.45 Tallinna FCI Levadia - Tartu JK Tammeka(A-turniir)
19.35 FC Kuressaare - TJK Legion (B-turniir)

Laupäev, 11. jaanuar
13.10 JK Tallinna Kalev - Maardu Linnameeskond (B-turniir)
15.00 JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC (A-turniir)
16.50 Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus (B-turniir)

II voor

Reede, 17. jaanuar
17.45 Nõmme Kalju FC - Tallinna FCI Levadia (A-turniir)
19.35 FC Kuressaare - Pärnu JK Vaprus (B-turniir)

Laupäev, 18. jaanuar
17.50 JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev (A+B-turniir)
19.40 Maardu Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik (B-turniir)

Pühapäev, 19. jaanuar
13.10 TJK Legion - Tartu JK Tammeka (B+A-turniir)

III voor

Reede, 24. jaanuar
17.45 Pärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev (B-turniir)
19.35 Maardu Linnameeskond - TJK Legion (B-turniir)

Laupäev, 25. jaanuar
13.10 Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare (B-turniir)
15.00 Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC
16.50 Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans (A-turniir)

Pühapäev, 26. jaanuar
15.00 Tallinna FC Flora - Tallinna FCI Levadia (A-turniir)

IV voor

Neljapäev, 30. jaanuar
17.00 JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare (B-turniir)

Reede, 31. jaanuar
17.45 Tallinna FCI Levadia - Paide Linnameeskond (A-turniir)

Laupäev, 1. veebruar
16.30 Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka (A-turniir)
18.20 Viljandi JK Tulevik - TJK Legion (B-turniir)

Pühapäev, 2. veebruar
13.10 Tallinna FC Flora - JK Narva Trans (A-turniir) (kokkuleppel JK Transiga mängib FC Flora roteeritud koosseisuga)
20.30 Pärnu JK Vaprus - Maardu Linnameeskond (B-turniir)

V voor

Reede, 7. veebruar
17.45 JK Narva Trans - Tallinna FCI Levadia (A-turniir)
19.35 TJK Legion - Pärnu JK Vaprus (B-turniir)

Laupäev, 8. veebruar
13.10 Maardu Linnameeskond - FC Kuressaare (B-turniir)
15.00 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora (A-turniir)
16.50 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond (A-turniir)
18.40 JK Tallinna Kalev - Viljandi JK Tulevik (B-turniir)

Laupäev, 15. veebruar 
13.10 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora (A-turniir) (I vooru kohtumine)

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: