Nõmme Kalju sai Tartus raske võidu ({{commentsTotal}})

Mikk Reintam
Mikk Reintam Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Jalgpalli Premium liiga 27. vooru kohtumises jäi tiitlikaitsja Nõmme Kalju FC võõrsil Tartu JK Tammeka vastu kaotusseisu, kuid võitis siiski 2:1.

Tauno Tekko 41. minuti värav kindlustas Tammekale poolajaedu, kuid pärast vaheaega jõudsid külaliste ridades tabmauseni Vladislav Homutov (61. minutil) ja Mikk Reintam (72.).

Tabeliseis: 1. Tallinna FC Flora 62 punkti (25 mängust), 2. Tallinna FCI Levadia 60 (26), 3. Paide Linnameeskond 55 (26), 4. Nõmme Kalju FC 51 (25), 5. Tartu JK Tammeka 33 (27), 6. JK Narva Trans 32 (27), 7. Viljandi JK Tulevik 18 (25), 8. JK Tallinna Kalev 17 (26), 9. FC Kuressaare 17 (26), 10. Maardu Linnameeskond 16 (25).

Pühapäeval on vastamisi Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare, Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora (algusega kell 14.50 ETV2-s ja ERR-i spordiportaalis) ja Tallinna FCI Levadia - Maardu Linnameeskond.