San Jose Sharks asus läänekonverentsi finaali juhtima ({{commentsTotal}})

San Jose Shark
San Jose Shark Autor/allikas: USA TODAY Sports/Scanpix

Jäähoki Stanley karikavõistlustel alistas San Jose Sharks poolfinaalis, ehk läänekonverentsi finaalis St. Louis Bluesi nelja võiduni peetava seeria avamängus 6:3.

Sharks asus kohtumist juhtima juba neljandal minutil, kui skoori avas Logan Couture. Joel Edmundson viigistas küll kuus minutit hiljem seisu, aga Joe Pavelski viis San Jose meeskonna vaheajale 2:1 eduseisus.

Teisel kolmandikul skoorisid Sharksi eest Kevin Labanc ja kahel korral Timo Meier, Bluesi eest viskas värava Ryan O'Reilly.

Viimasel kolmandikul said väravad kirja veel Logan Couture ja Tyler Bozak (Blues).

Seeria järgmine mäng peetakse 13. mail taas San Joses.

Idakonverentsi finaalis alistas Boston Bruins seeria avamängus Carolina Hurricanesi neljapäeval 5:2.