Tammeka võttis Kalevi vastu neljaväravalise võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tartu JK Tammeka
Tartu JK Tammeka Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Jalgpalli Premium liiga kaheksandas voorus teenis suure võidu Tartu Tammeka, kes alistas võõrsil Tallinna Kalevi 4:0.

Tammeka asus kohtumist juhtima 18. minutil, kui skoori avas Albert Prosa. Järgmist väravat tuli oodata teise poolaja keskpaigani, mil Frankline Okoye kahekordistas tartlaste edu. Viimase kümne minuti jooksul said jala valgeks veel Stein Reinkord ja Akim Sairinen.

Võit Kalevi üle tõstis Tammeka liigatabelis kuuendale kohale, ühele pulgale õhtul Nõmme Kaljuga mängiva FC Kuressaarega. Mõlemal meeskonnal on seitse punkti. Kaheksa mänguga neli punkti kogunud Kalev jätkab viimasel, ehk kümnendal tabelireal.