Flora Tammeka vastu ei vääratanud, Vassiljev skooris karistuslöögist ({{commentsTotal}})

Jalgpalli Premium liiga kolmanda vooru kohtumises alistas tabeliliider Tallinna FC Flora kodus Tartu Tammeka 4:1.

Flora haaras eduseisu 25. minutil, kui karistuslöögist skooris Konstantin Vassiljev. Eesti koondise poolkaitsja oli täpne ka 60. minutil, kui kahekordistas Tallinna klubi eduseisu. Tauno Tekko suutis küll penaltist ühe värava tagasi lüüa, ent Vlasi Sinjavski ja Erik Sorga lõpuminutite tabamused tõid Florale veenva võidu.

Kõik kolm seni peetud kohtumist võitnud Flora jätkab üheksa punktiga tabeliliidrina, kuid ühe mängu vähem pidanud Levadial on võimalus pühapäeval tõusta ise esimeseks, kui kodus alistatakse Maardu. Neli punkti kogunud Tammeka on kuuendal kohal.