VIDEO | Boston Bruins jäi karistusvisetel Winnipeg Jetsi vastu hätta ({{commentsTotal}})

Kyle Connor (vasakul) aitas Winnipeg Jetsi võidule
Kyle Connor (vasakul) aitas Winnipeg Jetsi võidule Autor/allikas: USA TODAY Sports / Scanpix

Jäähokiliigas NHL alistas Winnipeg Jets läinud ööl karistusvisete järel Boston Bruinsi tulemusega 3:4.

Bruinsi eest skooris esimese mänguaja kümnendal mänguminutil Patrice Bergeron, kuid neli minutit hiljem viigistas seisu Josh Morrissey. Esimese kolmandiku lõpus viis Bruinsi uuesti juhtima David Pastrnaki täpne vise. Teine kolmandik möödus väravateta, kuid seejärel skooris otsustaval kolmandikul viiendal ja kuuendal minutil järjest Kyle Connor, kes viis Jetsi 3:2 eduseisu. Viigivärava lõi 12. mänguminutil Bergeron.

Bruins alustas karistusviskeid, kuid Jake DeBruskil skoorida ei õnnestunud. Connor oli seevastu vastaste ridades täpne. Bruinsi eest tegi teise möödaviske Pastrnak, kuid Patrik Laine eksimus jättis kodumeeskonnale veel võiduks võimaluse. Sedapuhku eksis aga Bruinsi värvides ka Brad Marchand, mis tähendas, et külalised võitsid kohtumise tulemusega 4:3.

Winnipeg Jets hoiab läänekonverentsi tabelis 66 punktiga teist kohta Calgary Flamesi järel (71 p). Boston Bruins jätkab idakonverentsi pingereas viiendal positsioonil 60 punktiga. Esikohta hoiab Tampa Bay Lightning (76).

Boston Bruins – Winnipeg Jets 3:4 (peale karistusviskeid)
Columbus Blue Jackets – Buffalo Sabres 4:5
New York Rangers – Philadelphia Flyers 0:1