FOTOD | Eesti hokinoored jätkasid kodusel MM-il võidukalt ({{commentsTotal}})

Eesti kuni 20-aastaste jäähokikoondis teenis kodusel II divisjoni A-grupi turniiril teise võidu, kui alistas karistusvisete järel Leedu 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0).

Pärast väravateta avaperioodi viis Andre Linde teisel kolmandikul arvulisest ülekaalust kodumeeskonna juhtima, aga pärast vaheaega Vainius Jankauskas viigistas.

Lisaaeg lahendust ei toonud, aga leedulased ei tabanud ühtki neljast karistuseviskest. Eestlastest eksis kõigepealt Linde, aga Morten Arantez Jürgens ja Artemi Aleksandrov olid seejärel täpsed.

Teistes esmaspäevastes mängudes alistas Rumeenia 3:2 (1:2, 1:0, 1:0) Hispaania ja Suurbritannia oli lausa 13:1 (3:0, 5:0, 5:1) üle Lõuna-Koreast.

Kahe vooru järel on Rumeenial ja Eestil viis, Leedul neli, Suurbritannial kolm, Lõuna-Koreal üks ja Hispaanial null punkti.

Pärast puhkepäeva mängib Eesti kolmapäeval brittidega.