Selgus Eesti U-20 jäähokikoondise koosseis kodus algavaks MM-iks ({{commentsTotal}})

Eesti U-20 koondise mängijad
Eesti U-20 koondise mängijad Autor/allikas: Hendrik Soots

U-20 koondiste II divisjoni A-grupi maailmameistrivõistlused toimuvad 13.-19. jaanuaril koduses Tondiraba Jäähallis, kus Eestile uisutavad vastu Leedu, Korea, Suurbritannia, Rumeenia ja Hispaania koondised.

Detsembri lõpus kogunesid Eesti U-20 koondise kandidaadid laagrisse Soome, kus peeti maailmameistrivõistluste eelsed treeningmängud A-noorte Mestise liigas mängiva meeskonnaga KJT Haukat ja  A-noorte SM-liigas mängiva meeskonnaga Kiekko Vantaa. Pärast laagrit valiti Eesti U-20 koondisesse järgmine kooseis:

Väravavahid:
#1 Christopher-Kullervo Jõgi - Haukat (FIN)
#30 Oliver Soovik - Halmstad HF (SWE)

Kaitsjad:
#2 Hendrik-Paul Laosma - Lennoxville Bishop's College (CAN)
#3 Anton Murashko - Pallada StP (RUS)
#5 Eduard Slessarevski - KJT Haukat (FIN)
#7 Saveli Novikov - Kalev Viking (EST)
#21 Tommy Jansson - Huddinge IK (SWE)
#23 Artjom Anufrijev - KJT Haukat (FIN)
#25 Denis Shashkin - MAC U20 (FIN)

Ründajad:
#6 Kristofer Jõgi - Turku TuTo (FIN)
#9 Rasmus Kiik - Turku TuTo (FIN)
#10 Dmitri Kuznetsov - Tartu Välk 494 (EST)
#13 Nikita Puzakov - Narva PSK (EST)
#14 Emil Svartbro - Djurgårdens IF (SWE)
#15 Robert Arrak - Vaasa Sport (FIN)
#16 Andre Linde - KJT Haukat (FIN)
#17 Morten Arantez Jürgens - Mikkeli Jukurit (FIN)
#19 Artemi Aleksandrov - Rögle (SWE)
#20 Jegor Nevzorov - Narva PSK (EST)
#24 Kirill Lodeikin - Helsinki IFK (FIN)
#27 Fabian Hast - Halmstad HF (SWE)
#28 Kristjan Kombe - Hämeenlinna HPK (FIN)

Meeskond:
Peatreener: Simo Luukkainen
Abitreener: Turo Teittinen
Väravavahtide treener: Otto Myllynen
Mänedžer: Jüri Rooba
Hooldaja: Juha Rönka
Füsioterapeut: Martin Kumm
Massöör: Oliver Papp
Meedia: Maarja Kirtsi

U-20 koondis koguneb Tondiraba jäähallis teisipäeval kui algab maailmameistrivõistluste eelne ettevalmistus. Koondis treenib koos neli päeva, toimuvad jää- ja meeskonnatreeningud. 12. jaanuaril toimub esimene ametlik maailmameistrivõistluste jäätreening ning 13. jaanuaril esimene mäng Hispaania koondisega.

Eesti mängude kava:
13. jaanuar kell 16.30 Hispaania - Eesti
14. jaanuar kell 20 Leedu - Eesti
16. jaanuar kell 20 Suurbritannia - Eesti
17. jaanuar kell 20 Eesti - Korea
19. jaanuar kell 20 Eesti - Rumeenia

Toimetaja: Liisi Rist



Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: