Robert Rooba alustas Meistrite liiga hooaega võidukalt ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Robert Rooba koduklubi JYP
Robert Rooba koduklubi JYP Autor/allikas: ERR

Eesti jäähokikoondislane Robert Rooba ja JYP Jyväskylä alustasid Meistrite liiga hooaega võidukalt. Võõrsil alistati Slovakkia klubi HC05 Banská Bystrica seisuga 6:1.

Möödunud aastal Meistrite liiga võitjaks kroonitud JYP Jyväsküla läks juhtima juba esimese kolmandiku järel, mil tablool seisid numbrid 2:1. Järgmisel kolmandikul lõi Jyväskylä veel kolm väravat, mis pani Slovakkia klubi keerulisse olukorda. Ühe värava autoriks oli ka Rooba.

Meistrite liiga B-alagrupi teises kohtumises võidutses Tšehhi klubi Plzen kodus šveitslaste Lugano üle seisuga 3:2.