Premium liiga arendusprojekt avaldab muljet teistele alaliitudele ({{commentsTotal}})

Lilleküla staadioni ettevalmistamine finaaliks
Lilleküla staadioni ettevalmistamine finaaliks Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Jalgpalliliidu poolt Premium liiga arendamiseks ellu kutsutud programm on teinud muljetavaldava alguse, mistõttu plaanib UEFA seda kasutada ka teistes Euroopa riikides. Möödunud nädalal toimus Superkarika raames Tallinnas kogunemine, mille käigus anti senisest õpitust ülevaade Läti ja Moldova ametivendadele.

"Hetkel on käimas liigaarenduse projekti pilootfaas, kus Eesti Jalgpalli Liidu, UEFA ja klubide koostöös oleme leidnud kogukonnajuhid Tartu JK Tammekasse, Tallinna FC Florasse ja JK Narva Transi. Kuus nädalat pärast nende tööle asumist võib öelda, et tegu on olnud õnnestunud käiguga ja teises faasis laiendame projekti uuest aastast kümnele klubile," sõnas Premium liiga arendusjuht Veiko Soo.

Soo möönab, et tegu on mahuka ettevõtmisega, mistõttu anti Läti ja Moldova alaliitude põhjalik ülevaade. "Selline projekt nõuab väga suurt eeltööd ja planeerimist ning andsime detailse ülevaatega edasi oma senised tegevused. Kuigi kogukonnajuhtide palkamine on kindlasti projekti üks võtmemomentidest, siis hõlmab see muid valdkondi nagu sotsiaalmeedia, andmete töötlus ja nende kogumine ja erinevate strateegiate väljatöötamine paremaks suhtluseks piirkonna inimestega."

Liiga arendusjuht on rahul, et projekt on hõlmanud inimesi eri valdkondadest. "Selle raames on muuhulgas toimunud teleülekannete koolitus ning lisaks õpituba ürituste ja mängude korraldamise taseme tõusu nimel," noppis Soo välja mõned põnevad seminarid.

Toimetaja: Kristo TammHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: