Tallinna Levadia teenis kodus kolm võidupunkti ({{commentsTotal}})

Tallinna Levadia
Tallinna Levadia Autor/allikas: ERR

Koduses jalgpalli Premium liigas alistas Tallinna FCI Levadia kodus Paide Linnameeskonna seisuga 4:0.

Tallinna Levadia lõi kohtumise kolm väravat esimesel poolajal, kui esmalt sahistas võrku 18. mänguminutil Aime Marcelin Gando Biala ja seejärel 37. ja 44. minutil Evgeny Kharin ja Mark Oliver Roosnupp. Viimase tabamuse Paide väravasse lõi esimesel üleaja minutil Roman Debelko, kes vormistas Levadia võiduskooriks 4:0.

Kolme võidupunktiga jätkab Tallinna Levadia kolmandal kohal. Sama palju punkte on ka teisel kohal paikneval Nõmme Kaljul. Ühe punktiga on nende ees liidripositsioonil Tallinna Flora. Paide Linnameeskond jätkab kuuendal kohal.