Magusa võidu teeninud Tallinna Kalev tõusis liigatabelis kuuendaks ({{commentsTotal}})

{{1527401700000 | amCalendar}}
Tallinna Kalevi mängijad väravat tähistamas.
Tallinna Kalevi mängijad väravat tähistamas. Autor/allikas: ERR

Jalgpalli Premium liiga 17. vooru viimases kohtumises teenis väärtuslikku punktilisa Tallinna Kalev, kes alistas koduväljakul Tartu Tammeka 2:1.

Kohtumist alistas paremini eelnevad kuus mängu võiduta püsinud Tartu klubi, kui Tristan Koskor viis enda hooaja 12. väravaga Tammeka 1:0 ette. Teine poolaeg kuulus aga võõrustajatele, kui Kalev esmalt 62. minutil Andre Paju omaväravast viigistas ning Ioan Jakovlev tallinlased 80. minutil 2:1 ette viis.

Võiduga tõusis Tallinna Kalev liigatabelis 14 punktiga kuuendale kohale, jäädes viiendal tabelireal asuvast Tammekast kaheksa silma kaugusele. 14 silma on kogunud ka Paide Linnameeskond, kel on aga Kalevist kehvem väravate vahe.

Liigatabel: 1. Nõmme Kalju (38 punkti), 2. Tallinna FCI Levadia (37), 3. Tallinna Flora (36), 4. Narva Trans (29), 5. Tartu Tammeka (22), 6. Tallinna Kalev (14), 7. Paide Linnameeskond (14), 8. Kuressaare (13), 9. Viljandi Tulevik (12), 10. Pärnu Vaprus (7)

Toimetaja: ERR Sport