Trans lõi Viljandis Tulevikule kuus väravat ({{commentsTotal}})

Narva Trans
Narva Trans Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Jalgpalli Premium liigas purustas Narva Trans Viljandis sealse Tuleviku 6:0.

Trans korraldas kohe mängu alguses tõelise väravatesaju, sest juba 26. minutiks haarati 4:0 eduseis. 8. minutil oli täpne Dmitri Prošin, kuus minutit hiljem Eduard Govoljov, 23. minutil Viktor Plotnikov ning 26. minutil sahistas Tuleviku võrku Dmitri Barkov.

Külalismeeskond lisas enne poolajavilet veel ühe tabamuse, kui 41. minutil lõi Plotnikov oma teise värava. Lõppseisu 6:0 vormistas vahetusest mängu sekkunud Roman Grigorevski 89. minutil.

Võit kergitas Narva klubi liigatabelis taas neljandale kohale. 23 punkti kogunud Trans jääb Florast maha kuue silmaga, edestab aga Tammekat kahe punktiga. Tulevik on kümne punktiga kaheksas.

Enne mängu:

Kommenteerivad Kristo Tamm ja Silver Lulla.

Narva Trans asub hetkel tabelis 20 punktiga viiendal positsioonil, aga edu korral mööduvad nad Tartu Tammekast (21 punkti). Viljandi Tulevik asub kümne punktiga kaheksandal positsioonil, aga isegi viik aitaks ettepoole Paide Linnameeskonnast ja FC Kuressaarest (mõlemad samuti 10).

Eelmisel hooajal olid kõik mängud tasavägised, kolm korda võitis üheväravalise paremusega Trans ja korra Tulevik. Täna kohtuti esimest korda aprilli alguses Narvas, kus tulemusega 2:0 jäi peale kodumeeskond.

Viljandi treener Sander Post: "Oleme kohtumiseks korralikult valmistunud ja arvan, et oleme suutelised Narvat võitma. Kindlasti tuleb korralik lahing ja tahame publikule head elamust pakkuda."

Viljandi mängija Gerdo Juhkam: "Esimene mäng kodumurul on alati eriline. Vastaseks on Narva poisid, kelle vastu on alati raske, kuid kodupubliku toel suudame kindlasti hea esituse teha ja kolm punkti koju jätta!"

Narva treener Adjam Kuzjajev: "Kaotust Levadia vastu on üsna raske "seedida", läheb aega, aga seda meil ei ole. Ees ootab juba liigamäng, peame nüüd sellele keskenduma. Ei oska öelda ka millal vigastatud mängijad on rivis tagasi. Tulevik on küll järeleandmatu vastane, aga me peame punkte koguma."

Narva mängija Nikita Jegorov: "Mäng Viljandis on väga oluline meie jaoks, see on võimalus peale kibeda kaotuse taastuda. Hetkel on kõik meeskonnad liigas päris tugevad, valmistume mänguks ette suure tõsidusega."

Toimetaja: Siim Boikov, Anders Nõmm