San Jose Sharks võttis Golden Knightsi vastu suure võidu ({{commentsTotal}})

San Jose Sharks - Vegas Golden Knights.
San Jose Sharks - Vegas Golden Knights. Autor/allikas: AP/Scanpix

Jäähoki Stanley karikavõistluste teises ringis viigistas läänekonverentsi tänavune kuues klubi San Jose Sharks Vegas Golden Knightsi vastu seeria seisu, alistades NHL-i uustulnukad koguni 4:0.

Võõrustajad asusid San Joses peetud mängu juba avakolmandikul 2:0 juhtima, kui täpsed olid Marcus Sorensen ja Joonas Donskoi. Tomas Hertl suurendas teisel kolmandikul eduseisu kolmele väravale ning 4:0 lõpptulemuse vormistas üheksa minutit enne mängu lõppu Joe Pavelski. Seerias teistkordselt võidutsenud Sharksi väravas hiilgas Martin Jonas, kes tegi kohtumise jooksul 34 tõrjet ja hoidis kuuendat korda karjääri jooksul play-off'ides värava puhtana.

Öösel vastu neljapäeva peetud teises kohtumises läks Tampa Bay Lightning seeriat 2:1 juhtima, kui võõrsil alistati Boston Bruins 4:1. Tampa Bay eest tegid skoori Ondrej Palat (x2), Anthony Cirelli ja Steven Stamkos. Bruinsi auvärava lõi Patrice Bergeron.

Boston - Tampa Bay 1:4
(Tampa Bay juhib seeriat 2:1)
San Jose - Las Vegas 4:0
(Seeria on 2:2 viigis)