Stuttgardis napilt kaotanud Kanepi jääb põhiturniirilt eemale ({{commentsTotal}})

Kaia Kanepi
Kaia Kanepi Autor/allikas: facebook.com/PorscheTennisGrandPrix

Kaia Kanepi (WTA 62.) kaotas Stuttgardi WTA tenniseturniiri kolmandas eelringis Kasahstani tennisistile Zarina Dijas (WTA 48.) 4:6, 6:4, 4:6 ja jääb seega põhiturniirist eemale.

Esimese seti 4:6 kaotanud Kanepile sai saatuslikuks mängu algus, kus ta lasi oma kaks esimest servigeimi murda. Tasavägiselt alanud teise seti suutis Kanepi võita seisuga 6:4. Otsustava, kolmanda seti alguses kaotas Kanepi kohe kaks geimi, ent seejärel 4:1 kaotusseisu jäänud Kanepi võitis järgmised kolm geimi ja viigistas seisu 4:4-le. Sellega püsis Kanepil veel lootus jõuda põhiturniirile, ent kaks tundi ja 19 minutit kestnud mängus pani oma paremuse lõpuks siiski maksma maailma 52. reket seisuga 6:4.

Stuttgardi turniiril teeb kaasa ka Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 31.), kes pääses otse põhitabelisse. Kontaveit kohtub esimeses ringis maailma 20. reketi, prantslanna Kristina Mladenoviciga.