Nadal loovutas Monte Carlo veerandfinaalis vaid kaks geimi ({{commentsTotal}})

Rafael Nadal
Rafael Nadal Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Monte Carlos peetava tennise Masters-sarja turniiril näitas Rafael Nadal head mängu ning alistas kerge vaevaga Dominic Thiemi (ATP 7.) seisuga 6:0, 6:2.

Maailma esireket Nadal võitis 67 minutit kestnud mängu ja jõudis 14. korda Monte Carlo Mastersi poolfinaali, kus ta kohtub bulgaarlase Grigor Dimitroviga (ATP 5.), kes võitis veerandfinaalis David Goffinit (ATP 10.) seisuga 6:4, 7:6 (5).

Nadal ja Thiem olid varem omavahel mänginud seitsmel korral, kus Nadal juhtis omavahelisi matše 5:2. Mullu olid nad vastamisi neljal korral ja Thiem oli neist võidukas vaid korra.

"Ma arvan, et ma näitasin täna head mängu, isegi turniiri parimat," ütles Nadal. "Ma mängisin agressiivselt, sest teadsin, et ma ei või Dominicile anda aega palli löömiseks ja ma ei andnudki."

See oli kaheksandaks korraks, kui Nadal kaotas Monte Carlo Mastersil ühes mängus kaks või vähem geimi ja esimeseks korraks, kui ta alistas niiviisi maailma kümne parima hulka kuuluva mängija.

Teise poolfinaalpaari selgitavad omavahel välja Kei Nishkikori (ATP 36.) ja Marin Cilic (ATP 3.) ning Richard Gasquet (ATP 34.) ja Alexander Zverev (ATP 4.).