Paide pidi koduväljakul leppima viigiga, Pärnu teenis esimese punkti ({{commentsTotal}})

Paide Linnameeskond
Paide Linnameeskond Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Premium liiga neljandas voorus kohtusid omavahel koduväljakul mänginud Paide linnameeskond ja Pärnu JK Vaprus. Mäng lõpetati 2:2 viigiga.

Kui esimesel poolajal ei õnnestunud võrku sahistada ei Paide linnameeskonnal ega Pärnu JK Vaprusel, siis teisel poolajal algas tõeline väravatesadu. 54. mänguminutil viis Andre Frolovi täpne tabamus Paide linnameeskonna 1:0 juhtima, kuid viis minutit hiljem viigistas seisu Oskar Lepik. 67. mänguminutil läks juba Pärnu 2:1 juhtima, kui värava leidis Tõnis Vihmoja. 79. minutil teenis Paide linnameeskonnast penalti Magnar Vainumäe. Mees ei eksinud ning mäng lõpetati 2:2 viigiga.

Enne mängu:
Paide linnameeskonna abitreener Erki Kesküla: "See on käesoleva hooaja esimene mäng Paides. See fakt ei jäta fantaasiateks, et kuidas tahame esineda, just palju ruumi. Reedene mäng peab saama unustatud ja Vaprusesse tuleb suhtuda ülima tõsidusega. Loodetavasti leiavad ka fännid tööpäeva lõppedes tee staadionile."
Paide linnameeskonna mängija Magnar Vainumäe: "Eelmises voorus saadud suur kaotus tuleb selja taha jätta ja hooaja esimeses kodumängus võiduarve avada. Valmistume raskeks võitluseks ning tahame publikule ilusat mängu pakkuda!"

Pärnu JK Vaprus treener Indrek Zelinski: "Nädalasisene mäng ambitsioonika vastasega. Paidel on all mäng Floraga ja 24 enamat tundi taastumiseks ja valmistumiseks. Jätkame sealt, kus Tammekaga pooleli jäi. Võitluslikkus ja realiseerimine on märksõnad meie poolt."
Pärnu JK Vapruse mängija Oskar Lepik: "Tulemas raske mäng. Anname endast kõik, et positiivse tulemusega koju tulla."

Omavahel on meeskonnad varem kohtunud kaheksal korral, millest neljal korral on võidukas olnud Pärnu JK Vaprus, kolmel korral Paide linnameeskond ning ühel korral on lepitud viigiga.