EOK lisas Ott Tänaku aasta meessportlase kandidaatide hulka

Eesti olümpiakomitee lisas aasta sportlaste valimistel meessportlase kategoorias kandidaadina üles ka rallisõitja Ott Tänaku, kes sealt algselt puudus.
Ralliekipaaže on seni valitud aasta võistkonna arvestuses, kuid Tänaku hea hooaeg tekitas küsimuse, kas teda võiks valida ka aasta meessportlase kategoorias, sest mitu teist võistkonnaala tegijat (jalgpallur Ragnar Klavan ja võrkpallur Robert Täht kandideerivad ka seal.
Täna õhtul lisaski EOK avalikuse ootustele vastu tulles Tänaku aasta meessportlase kategooria ametlikuks kandidaadiks. "Aasta sportlase hääletus on loodud sporti ja spordifänne ühendama," kirjutas EOK lehekülg Facebookis "Olen Olümpiafänn". "Kui rahval on soov Ott Tänakut toetada individuaalsportlasena, siis las rahva hääl kõlagu!"
Lisaks Tänakule, Klavanile ja Tähele kandideerivad aasta meessportlaseks veemotosportlane Rasmus Haugasmägi, kahevõistleja Kristjan Ilves, maadleja Heiki Nabi, vehkleja Nikolai Novosjolov, laskja Peeter Olesk, tõstja Mart Seim, kergejõustiklane Janek Õiglane ja jalgrattaorienteeruja Lauri Malsroos.
Aasta sportlasi saab valida siin.
Toimetaja: Siim Boikov