Kanepi andis Pärnu turniiri finaalis vastasele vaid ühe geimi ({{commentsTotal}})

{{1501329840000 | amCalendar}}

Kaia Kanepi (WTA 446.) loovutas täna Pärnus peetava 15 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i turniiri finaalis venelannale Polina Golubovskajale (WTA 1006.) vaid ühe geimi, võites 6:1, 6:0.

Kanepi läbis Pärnus viis ringi väga kindlalt, kaotades vaid kümme servigeimi ehk keskmiselt kaks geimi mängu kohta.

Kanepi alustas 6:2, 6:1 võiduga poolatar Aleksandra Buczynska (WTA 1171.) üle ning alistas seejärel sakslanna Nora Niedmersi (WTA 1107.) 6:2, 6:2, venelanna Maria Solnõškina (WTA -) 6:0, 6:0 ja poolfinaalis valgevenelanna Katjarina Paulenka (WTA 1063.) 6:2, 6:0.