West Ham lõi neli väravat ja püsib liigatabeli tipus

West Hami mängija Ben Johnson
West Hami mängija Ben Johnson Autor/allikas: SCANPIX/PA Images

Inglismaa kõrgliiga 10. voorus alistas West Ham United 4:1 Aston Villa ja Leeds United oli 2:1 parem Norwich Cityst.

West Hami asus Aston Villa vastu juhtima juba 7. minutil, kui värava lõi Ben Johnson. Ollie Watkinsi väravast oli seis korra viigis, aga järgmised kolm väravat lõid West Hamile Declan Rice, Pablo Fornals ja Jarrod Bowen.

West Ham hoiab liigatabelis 20 puntkiga neljandat kohta ning esikohal olevale Chelseale kaotatakse viie punktiga.

Leedsi esimese värava lõi 56. minutil Raphinha. Kaks minutit hiljem lõi Andrew Omobamidele peaga ühe tagasi. 19-aastase Omobamidele jaoks oli tegemist esimese tabamusega Inglismaa kõrgliigas. Leedsi võiduvärava lõi Rodrigo Moreno Machado.

Norwich City - Leeds United 1:2

Aston Villa - West Ham United 1:4

Toimetaja: Kirte Katrin Sarevet