Everton sai kolmanda järjestikuse kaotuse

Evertoni mängijad Ben Godfrey ja Mason Holgat

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas 10. vooru viimases kohtumises Wolverhampton Wanderers koduväljakul 2:1 Evertoni.

Wolverhampton lõi palli Evertoni väravasse 15. minutil, aga Hwang Hee-Chani tabamus tühistati, sest VAR näitas suluseisu. 28. minutil tegi skoori Max Kilman ja Wolverhampton asus 1:0 juhtima ning 32. minutil oli täpne Raul Jimenez.

64. minutil lõi Evertoni eest Alex Iwobi ühe tagasi.

Võit tõstis Wolverhamptoni liigatabelis seitsmendale kohale. Evertoni jaoks oli tegu kolmanda järjestikuse kaotusega ning klubi asub nüüd kümnendal kohal.

Toimetaja: Kirte Katrin Sarevet