ManU lõpetas neljamängulise võiduta seeria

Manchester United
Manchester United Autor/allikas: SCANPIX/ZUMAPRESS.com

Jalgpalli Inglismaa kõrgliigas alistas Manchester United 3:0 Tottenham Hotspuri ning kerkis liigatabelis viiendaks.

Unitedi asus 39. minutil juhtima, kui Cristiano Ronaldo realiseeris Bruno Fernandesi söödu. Teise poolaja keskpaigas suurendas United edu, kui Ronaldo andis resultatiivse söödu Edinson Cavanile. 86. minutil oli täpne vahetusest sekkunud Marcus Rashford.

Eelmisest neljast mängust vaid ühe punkti saanud ning viimases mängus Liverpoolile 0:5 kaotanud United tõusis 17 punktiga liigatabelis viiendaks. Tottenham on 15 punktiga kaheksas.

Toimetaja: Kirte Katrin Sarevet