TalTechi võrkpallurite hooaeg algas võiduga Jurmalas

TalTechi võrkpallimeeskond

TalTechi võrkpalliklubi alustas Balti liigat võiduga, kui alistas Jurmalas peetud kohtumises Läti klubi RTU/Robežsardze 3:0 (25:23, 25:23, 25:20).

Kuigi TalTechi ei kinkinud vastasele ühtegi geimi, siis kahes esimeses geimis oli kord peal üks, kord teine võistkond ja külalised kallutasid asja oma kasuks alles lõppudega.

Kolmandas geimis asus TalTech 5:7 kaotusseisust juhtima 10:7 ja hoidis paar-kolmepunktist edu kuni geimi lõpuni, kus seisult 22:20 enam tagasivaatamist ei olnud.

Matej Šmidl tõi TalTechile 14 ja Kevin Saar kümme punkti. Kaotajate parim oli 12 punktiga Matiss Gabdulins.

RTU/Robežsardzele oli tegemist hooaja teise kaotusega Balti liigas, sest laupäeval jäädi alla ka Pärnule 0:3 (19:25, 21:25, 22:25).