Meeste koondisega liitub Pürg, kõrvale jäävad Miller ja Lilander
Eesti meeste jalgpallikoondisega liitub eelseisvateks mängudeks Valgevene ja Walesiga kaitsemängija Henrik Pürg. Vigastuse tõttu jäävad eemale Martin Miller ja Michael Lilander.
Kokku kuulub seega peatreener Thomas Häberli valikusse 24 mängijat, kes on valmis aasta viimastes kodumängudes Eesti koondist esindama.
Meeste koondis võõrustab Valgevene koondist Tallinnas A. Le Coq Arenal 8. oktoobril ning FIFA edetabelis 19. kohta hoidva Walesi koondisega kohtutakse kodumurul 11. oktoobril. Avavile antakse mängudele kell 21.45. Mõlemat mängu saab jälgida ETV2 vahendusel.
Eesti koondise koosseis:
Väravavahid
Karl Jakob Hein (13.04.2002) – Londoni Arsenal (ENG) 10/0
Matvei Igonen (02.10.1996) – Tallinna FC Flora 8/0
Karl Andre Vallner (28.02.1998) – Tallinna FCI Levadia 0/0
Kaitsjad
Sander Puri (07.05.1988) – Tallinna JK Legion 87/4
Taijo Teniste (31.01.1988) – Tartu JK Tammeka 85/0
Karol Mets (16.05.1993) – Sofia CSKA (BUL) 71/0
Ken Kallaste (31.08.1988) – Tallinna FC Flora 47/0
Artur Pikk (05.03.1993) – FK RFS (LVA) 46/1
Joonas Tamm (02.02.1992) – FC Desna (UKR) 42/3
Märten Kuusk (05.04.1996) – Tallinna FC Flora 14/0
Maksim Paskotši (19.01.2003) – Tottenham Hotspur (ENG) 7/0
Henrik Pürg (03.06.1996) – Tallinna FC Flora 7/0
Marco Lukka (04.12.1996) – Tallinna FC Flora 2/0
Poolkaitsjad ja ründajad
Konstantin Vassiljev (16.08.1984) – Tallinna FC Flora 134/25
Sergei Zenjov (20.04.1989) – Tallinna FC Flora 89/13
Henri Anier (17.12.1990) – Paide Linnameeskond 74/17
Henrik Ojamaa (20.05.1991) – Tallinna FC Flora 46/1
Mattias Käit (29.06.1998) – FK Bodø/Glimt (NOR) 37/8
Vladislav Kreida (25.09.1999) – Helsingborgs IF (SWE) 15/0
Erik Sorga (08.07.1999) – VVV-Venlo (NED) 11/2
Vlasiy Sinyavskiy (27.11.1996) – MFK Karvina (CZE) 11/0
Markus Poom (27.02.1999) – Tallinna FC Flora 9/0
Bogdan Vaštšuk (04.10.1995) – Tallinna FCI Levadia 6/0
Robert Kirss (03.09.1994) – Tallinna FCI Levadia 6/0
Peatreener: Thomas Häberli
Abitreenerid: Norbert Hurt, Andres Oper
Väravavahtide treener: Mart Poom
Kehalise ettevalmistuse treener: Michael Müller
Videoanalüütik: Ants Jaakson
Arst: Kaspar Rõivassepp
Füsioterapeudid: Helvis Trääder, Priit Lehismets, Marius Unt
Mänedžer: Miko Pupart
Toimetaja: Kirte Katrin Sarevet