Lõpuminutid tegid Ronaldost koondisejalgpalli säravaima väravalööja

Cristiano Ronaldo Autor/allikas: SCANPIX / EPA

Portugali jalgpallitäht Cristiano Ronaldo lõi MM-valikmängus Iirimaaga lõpuminutitel kaks tabamust ja kerkis koondisejalgpalli aegade suurimaks väravakütiks.

Algarve staadionil peetud kohtumises eksis Ronaldo kõigepealt 15. minutil penaltil ja 45. minutil asusid iirlased John Egani väravast juhtima.

Mängu lõpul eel tõi Ronaldo aga kohtumise käik pöörde, tabades 89. ja 90+6. minutil. See tähendas 2:1 võitu Portugalile, kes hoiab A-grupis liidrikohta.

Ronaldo sai kirja aga 110. ja 111. koondisevärava, möödudes nii Iraani jalgpallilegendist Ali Daeist, kes kogus 109 tabamust.

Teises A-grupi kohtumises oli Luksemburg üle Aserbaidžaanist 2:1.

Tabeliseis: 1. Portugal 10 punkti (4 mängust), 2. Serbia 7 (3), 3. Luksemburg 6 (3), 4. Iirimaa 0 (3), 5. Aserbaidžaan 0 (3).