Milano Olimpia võttis Euroliigas kolmanda võidu järjest ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kevin Punter
Kevin Punter Autor/allikas: euroleague.net

Korvpalli Euroliigas peeti tagantjärele kaks mängu, kus võidukad olid Milano Olimpia ja Villeurbanne'i Asvel.

Milano Olimpia sai kolmanda võidu järjest, alistades kodusaalis kindlalt 75:55 Berliini Alba.

Milano pani enda paremuse maksma teisel veerandajal, kus tehti 16:0 spurt ja veerandaeg võideti 23:9. Poolajapausile minnes oli Milano edu 42:22. Kolmandal veerandajal kasvatati edu vahepeal 27-punktiliseks, lõpuks jäädi peale 20 punktiga.

Võitjate parimana viskas Kevin Punter 14 punkti, Zach Leday ja Sergio Rodriguez lisasid kumbki 12 punkti. Berliinile tõid nii Maodo Lo kui Peyton Siva 11 punkti.

Villeurbanne oli koduväljakul 97:73 parem Panathinaikosest. Külalismeeskond pääses vaid esimesel veerandajal korraks juhtima, edasi kulges mäng Villeurbanne'i kontrolli all.

Villeurbanne'i resultatiivseim oli David Lighty 19 punktiga, William Howard ja Norris Cole lisasid kumbki 16 punkti. Panathinaikose parim oli Georgios Papagiannis 14 punkti ja kuue lauapalliga.

Kuus võitu ja kolm kaotust saanud Milano Olimpia jätkab tabelis kuuendal kohal, Villeurbanne (3-6) on 14., Panathinaikos (3-7) 15. ja Berliini Alba (3-7) 16.