Stanley karikas: Vegas alustas teist ringi viieväravalise võiduga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Vegas Golden Knights
Vegas Golden Knights Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Jäähoki Stanley karikasarjas alustas Vegas Golden Knights teise ringi seeriat Vancouver Canucksi vastu 5:0 võiduga.

Las Vegase klubi asus kohtumist juhtima Jonathan Marchessault 12. minuti tabamusest. Teisel kolmandikul viskas Golden Knights kolm väravat, kui skoori tegid Reilly Smith, Mark Stone ja Alex Tuch. Kohtumise lõppskoori vormistas viimasel kolmandikul Max Pacioretty.

Nelja võiduni peetavat seeriat alustas võidukalt ka Boston Bruins, kes seljatas Tampa Bay Lightningu tulemusega 3:2.

Põnevas kohtumises asus Boston 3:0 juhtima, kui võrku sahistasid Charlie Coyle, David Pastmak ja Brad Marchand. Kohtumise lõpp osutus aga Bostoni jaoks närvesöövaks, sest Victor Hedman viskas Tampa Bay eest kaks väravat tagasi, vähendades vahe minimaalseks. Ometigi suutis Boston võidust kinni hoida, asudes seeriat 1:0 juhtima.

Laupäeval alustasid teise ringi mängudega ka Dallas Stars ja Colorado Avalanche. Seeriat asus juhtima numbritega 5:3 võidutsenud Dallas.