Levandi: hinnanguid ei tasu anda poliitilisel tasemel, siin on sport

Reedel pidas uue koosseisuga esimese koosoleku Eesti Olümpiakomitee täitevkomitee, kuhu kuulub esmakordselt ka olümpiapronks Allar Levandi.

"Olen olnud treener ja tean, mis MTÜ-des toimub. Pigem hoian ärilise poole peale, kus otsused tulevad suhteliselt kiiresti, keegi peab otsustama ja seepärast pole ma MTÜ-desse eriti trüginud," sõnas Levandi intervjuus ERR-ile. "Siin on aga tõenäoliselt põnev, saab näha, mis tuleb!"

"Urmas karismaatilise juhina vajutas õigeid punkte," rääkis Levandi enda sattumisest EOK täitevkomiteesse. "Minule isiklikult on sport tervikuna [tähtis]. Ma ei ole mingi ühe ala fänn, olen absoluutselt spordi poolt."

Uue täitevkomitee koosseisu on nimetatud mitmeid poliitikuid. "Enamikku inimestest tunnen ma eluliselt niikuinii. Inimesed on inimesed, sport on see, mis meid kõiki ühendab," kinnitas Levandi. "Kindlasti ei tasu anda hinnanguid poliitilisel tasemel, kõik on kindlasti hingelt spordiinimesed. Seda politiseerituse templit ei tasuks meile küll kohe alguses külge lüüa, siin on sport, see ühendab meid."

Toimetaja: Anders Nõmm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: