Liidrina jätkav Hurricanes noppis hooaja kuuenda võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Carolina Hurricanes
Carolina Hurricanes Autor/allikas: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Jäähokiliigas NHL teenis idakonverentsi liider Carolina Hurricanes ööl vastu kolmapäeva enda hooaja kuuenda võidu, kui võõrsil alistati Los Angeles Kings 2:0.

Väravateta avakolmandiku järel avas 25. minutil skoori Martin Necas. Mängu viimasel minutil sahistas võrku veel Sebastian Aho.

Läänekonverentsis saatis edu Nashville Predatorsi, kes sai seitsmeväravalises kohtumises 5:2 jagu Vegas Golden Knightsist. Vegas läks küll avakolmandiku järel 2:1 juhtima, kuid teisel kolmandikul sahistas Predators võrku koguni kolmel korral, haarates nõnda 4:2 eduseisu. 5:2 lõppskoori vormistas viimasel kolmandikul Predatorsi mängumees Nick Bonino.

Idakonverentsi liidrina jätkab seitsmest mängust kuus võitnud Hurricanes, järgnevad mängu vähem pidanud Buffalo Sabres ja Boston Bruins. Läänekonverentsis juhib viie mänguga kümme punkti kogunud Colorado Avalanche, järgnevad Edmonton Oilers ja Nashville.