Tiitlikursil jätkav Flora alistas kodus Narva Transi

{{1570262700000 | amCalendar}}
Mihkel Ainsalu
Mihkel Ainsalu Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Jalgpalli Premium liiga 32. vooru kohtumises alistas tabeliliider Tallinna FC Flora koduväljakul Narva Transi tulemusega 1:0.

Kui esimene poolaeg möödus väravateta, siis teisel sai jala valgeks Mihkel Ainsalu, kes tõi Tallinna FC Florale väärtuslikud võidupunktid. Ainsalule oli see tänavuses meistriliigas neljandaks väravaks.

Floral on tabelis nüüd 81 punkti, millega hoiab liidrikohta. Talle järgnevad Tallinna FCI Levadia 70 ja Paide Linnameeskond 68 punktiga. Narva Trans on kuues 36 kogutud silmaga.

Enne kohtumist: Viis mängu enne hooaja lõppu on Flora kindel tabeliliider, edestades suurrivaal FCI Levadiat kaheksa punktiga. Kolmandal kohal olev Paide jääb maha kümne silmaga, tiitlikaitsja Nõmme Kalju juba 11 punktiga.

Narva Trans paikneb liigatabelis kuuendal kohal, olles kogunud 36 punkti. Viiendal tabelireal asuvast Tammekast jäädakse maha kolme punktiga, seitsmendal kohal asuvat Viljandi Tulevikku edestatakse 14 silmaga.

Flora on võitnud tänavusest kolmest mängust Transiga kaks. Augusti lõpus oldi Transist võõrsil üle 1:0, sama skooriga alistati Narva meeskond ka aprillis. Mais peetud Flora kodumängus mängisid meeskonnad 2:2 viiki.

Flora abitreener Joel Indermitte: "Viimased mängud oleme näidanud head minekut ning tahet. Enne koondisepausi külla tulemas meile Narva võistkond, kes on alati keeruline vastane. Peame olema nende vastu kaitses valvsad ning rünnakul aktiivsed. Kindlasti ootame publikut meid staadionile toetama."

Narva Transi treener Oleg Kurotškin: "Lähme Tallinna selleks, et näidata mida oleme väärt. On mõned vigastatud mängijad, aga samas noortel on võimalus ennast näidata. Lubame, et vastastel ei ole laupäeval kerge."

Toimetaja: ERR Sport

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: