Trans lõi Kalevile kolm vastuseta väravat ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1567236840000 | amCalendar}}
Jalgpalli Premium liiga: JK Narva Trans - Tallinna FC Flora
Jalgpalli Premium liiga: JK Narva Trans - Tallinna FC Flora Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Jalgpalli Premium liiga 27. voorus teenis JK Narva Trans võõrsil kindla 3:0 võidu JK Tallinna Kalevi üle.

Aleksandr Zakarliuka avas kohtumise 36. minutil skoori ning teisel poolajal kasvatasid külaliste edu veel Joseph Saliste (67. minutil) ja Julius Kasparavicius (76.).

Enne mängu:

Kümne meeskonna konkurentsis kaheksandal kohal olev Kalev on viimasest kolmest mängust kogunud ühe punkti. Kokku on neil 17 silma, sama palju, kui üleminekumängudele viival üheksandal kohal asuval Kuressaarel. Kolm päeva tagasi jäädi koduväljakul alla Paidele.

Trans lõpetas kolmapäevase võiduga Kuressaare üle neljamängulise kaotusteseeria ning on tabelis 29 punktiga kuuendal kohal. Viiendal pügalal oleval Tammekal on 33 silma. Viimases omavahelises kohtumises mängiti mai lõpus 2:2 viiki.

Kohtumise peavad vahele jätma Transi mängijad Tanel Tamberg ja Artjom Škinjov.

Kalevi peatreener Aleksandr Dmitrijev: "Selle nädala teises kodumängus oleks meil tabeliseisu vaadates kindlasti vaja endale mõni punkt teenida. Läheme enesekindlalt peale!"

Kalevi väravavaht Karl Andre Vallner: "Meiepoolset mängu iseloomustaks imehästi järgnev kuldne tsitaat minu ühest lemmikromaanist: "Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb ka armastus ning võib-olla ka värav.""

Transi peatreener Oleg Kurotškin: "Tulevas mängus ei saa oma võidus kahelda! Sõidame pealinna ainult kolme punkti järgi. Ning seda peab tegema väga kindlalt."

Transi ründaja Viktor Plotnikov: "Lähme jätkama võiduseeriat. Aga ainult siis, kui oma taset näitame, saame kolm punkti võtta!"

Toimetaja: ERR Sport