U-17 jalgpallikoondis võttis kodusel turniiril teise suure võidu järjest ({{commentsTotal}})

Eesti U-17 noormeeste jalgpallikoondis
Eesti U-17 noormeeste jalgpallikoondis Autor/allikas: Jana Pipar/EJL

Eesti U-17 noormeeste jalgpallikoondis jätkas Sportland Arenal toimuvat UEFA Sõprusturniiri 5:0 võiduga Fääri saarte eakaaslaste üle.

Esmaspäeval kodust turniiri Liechtensteini üle võetud 7:0 võiduga alustanud noortekoondise viis kolmapäeval juhtima Sten Jakob Viidas, avapoolajal olid veel täpsed Taaniel Usta ja Martin Vetkal.

Teisel poolajal lisas Usta veel ühe värava ning suurele võidule pani punkti Andrei Smirnov.

Päeva esimeses kohtumises alistas Leedu Liechtensteini esimese poolaja väravatest 3:0. Kahe vooru järel on nii Eestil kui ka Leedul kirjas kuus punkti, Fääri saartel ja Liechtensteinil on veel punktiarve avamata.

Reedel, 26. aprillil toimub turniiri viimane mängupäev, kui Liechtenstein kohtub kell 11 Fääri saartega ja Eesti kell 13 Leeduga. Mõlemad mängud toimuvad Sportland Arenal.