Rooba koduklubi sai lisaajal Vaasan Spordilt valusa kaotuse ({{commentsTotal}})

Robert Rooba koduklubi JYP
Robert Rooba koduklubi JYP Autor/allikas: ERR

Eesti jäähokikoondislase Robert Rooba koduklubi JYP kaotas Soome kõrgliigas Vaasan Spordile lisaajal tulemusega 2:3.

Kui esimene mänguaeg möödus väravateta, siis teise ajal viis Jarkko Immoneni täpne tabamus JYP-i juhtima. Kolmanda alguses suurendas Rooba koduklubi edu kahele punktile Julius Nattinen. Seejärel viskas Vaasan Spordi eest esmalt ühe tagasi 16. minutil Roope Talaja ja kui mängida jäi veel 12 sekundit, oli Talaja veel korra täpne ning viis mängu lisaajale. Lisaaja kolmandal minutil kindlustas Vaasan Spordile võidu Olavi Vauhkonen.

Vaasan Sport hoiab edetabeli 48 punktiga üheksantat kohta. JYP on 39 silmaga tabeli 13. real.