Uus leegionär viis Paide võidule ({{commentsTotal}})

Dejan Djermanovic
Dejan Djermanovic Autor/allikas: Paide Linnameeskond

Jalgpalli Premium liiga laupäevases esimeses kohtumises alistas Paide Linnameeskond võõrsil 2:1 Tallinna Kalevi.

Kalev asus 64. minutil Steve Kingue tabamusest juhtima, kuid kümne minutiga viis alles paar päeva tagasi Paide liitunud sloveen Dejan Djermanovic külalised 2:1 ette ja rohkem väravaid ei löödudki.

Viimases 15 minutit mängis Kalev ka arvulises vähemuses, kuna Marco Lukka teenis 75. minutil punase kaardi.

Linnameeskond on liigatabelis 39 punktiga viies, Kalev aga 22 punktiga seitsmes.