Minnesota alistanud Anaheim Ducks kindlustas NHL-i play-off'i koha ({{commentsTotal}})

Anaheim Ducks.
Anaheim Ducks. Autor/allikas: AP/Scanpix

Jäähokiliigas NHL selgus järjekordne play-off'i meeskond, kui Anaheim Ducks alistas Minnesota Wildi 3:1.

Anaheimis peetud kohtumises avakolmandikul väravaid ei visatud ning skoor avati alles 27. minutil, kui Matt Dumba külalised 1:0 juhtima viis. Nick Ritchie viigistas mänguseisu küll 33. minutil, aga eduseisu haaras Ducks alles neli minutit enne mängu lõppu, kui Ondrej Kase võõrustajad 2:1 ette viis. Lõppskoori vormistas Andrew Cogliano, kes viskas 58. minutil seisuks 3:1.

Viimasest kümnest mängust kaheksa võitu kogunud Ducks tõusis Vaikse ookeani divisjonis tänase tulemusega kolmandaks, edestades Los Angeles Kingsi ühe silmaga. Et Chicago Blackhawks alistas Eesti aja järgi ööl vastu tänast peetud teises kohtumises St. Louis Bluesi 4:3, kindlustas Anaheim play-off'i koha nii Vaikse ookeani divisjoni kaudu kui ka tänu läänekonverentsi vabapääsmele.

Play-off'idesse on jõudnud järgnevad meeskonnad:

Idakonverentsist: Boston, Pittsburgh, Tampa Bay, Toronto, Washington; Läänekonverentsist: Anaheim, Los Angeles, Minnesota, Nashville, San Jose, Las Vegas, Winnipeg.

Vancouver – Las Vegas 4:5
San Jose – Dallas 2:4
Buffalo – Ottawa 2:4
St. Louis – Chicago 3:4
Anaheim – Minnesota 3:1