JYP oli Meistrite liiga poolfinaalis võidukas, Roobalt värav ({{commentsTotal}})

{{1515480300000 | amCalendar}}

Eesti jäähokikoondislase Robert Rooba koduklubi Jyväskylä alistas Meistrite liiga poolfinaali avamängus kodus Trineci 4:2 (0:1, 4:0, 0:1).

Trinec asus kohtumist juhtima 12. minutil, kui Martin Adamsky realiseeris arvulise ülekaalu.

Teise kolmandiku seitsmendal minutil õnnestus Robert Roobal viigistada! Resultatiivse söödu andsid Jaakko Jokinen ja Jerry Turkulainen.

Kuus minutit hiljem sattus JYP hoogu, sest lühikese aja jooksul viskas kaks väravat Mikko Mäenpää ja ühe lisas Janne Kolehmainen. Kõik tabamused sündisid arvulisest ülekaalust.

Kolmanda perioodi kolmandal minutil õnnestus Tomas Marcinkol üks värav tagasi lüüa. 4:2.

Korduskohtumine Trinecis on kavas täpselt nädala pärast.