Arsenal teenis hooaja esimese võidu, Manchester City alistas Leicesteri

Arsenali fännid said lõpuks ka värava ja võidu üle rõõmustada
Arsenali fännid said lõpuks ka värava ja võidu üle rõõmustada Autor/allikas: SCANPIX/PA WIRE

Lisaks paljude tähelepanu köitnud Cristiano Ronaldo tagasitulekumängu peeti Premier League'is veel ohtralt põnevaid kohtumisi. Londoni Arsenal avas viimaks punktiarve, Manchester City alistas Leicester City.

Premier League'i hooaega kahe 0:2 ja ühe 0:5 kaotusega alustanud Arsenal sai neljandal katsel lõpuks ka esimesed punktid kätte. Koduväljakul alistati 1:0 Norwich City, kes on nelja vooru järel ainus punktideta klubi. Arsenali võiduvärava lõi 66. minutil Pierre-Emerick Aubameyang.

Esimeses kolmes mängus Arsenali väravat valvanud Bernd Leno.

Premier League'i valitsev meister Manchester City alistas võõral väljakul viie aasta taguse liigavõitja Leicester City samuti 1:0. Kohtumise ainsa tabamuse eest hoolitses 62. minutil võrku sahistanud Bernardo Silva.

Hea hooga jätkab ka Londoni Chelsea, kes alistas 2:0 Aston Villa. Chelsea viis 15. minutil juhtima ka Eesti koondisele hiljuti paksu pahandust põhjustanud Romelu Lukaku. Belglase väravale fantastilise söödu andnud Mateo Kovacic duubeldas ise eduseisu 49. minutil.

Nelja vooru järel hoiab kõrget neljandat kohta Brighton & Hove Albion, kes alistas Leandro Trossardi 90. minuti tabamusest Brentfordi. Wolverhampton mängis 2:0 üle Watfordi. Southamptoni ja West Ham Unitedi kohtumine lõppes väravateta viigiga.

Toimetaja: Gerd Eston Sepp