Euroliiga: liider Barcelona noppis neljanda järjestikuse võidu

Nikola Mirotic Autor/allikas: SCANPIX/ZUMAPRESS.com

Korvpalli Euroliigas teenis tabeliliider Barcelona reedel neljanda järjestikuse võidu, kui oli võõrsil 72:56 parem Milano Olimpiast.

Avaveerandi 15:12 võitnud Barcelona haaras poolajaks üheksapunktilise edu. Ka pärast vaheaega jätkasid külalised vahe suurendamist ning kokkuvõttes alistati võõrustajad 16 punktiga.

Barcelona parimana viskas Nikola Mirotic 15 punkti ja tõi viis lauapalli. Adam Hanga toetas 11 punktiga, kaheksa silma jäi Brandon Daviese kontole. Milano resultatiivseim oli Shavon Shields kümne punktiga.

Liider Barcelonal on nüüd 30 mängust kirjas 22 võitu ja kaheksa kaotust. Moskva CSKA (19-10) on teine, Anadolu Efes (19-11) kolmas ning Milano neljas (19-11).