Bayern ja Real naasid Euroliigas võidusoonele, Himki jätkab viimasel kohal ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Müncheni Bayern - Moskva Himki
Müncheni Bayern - Moskva Himki Autor/allikas: SCANPIX/imago images/kolbert-press

Korvpalli Euroliigas olid reedel võidukad nii Müncheni Bayern kui Madridi Real, kes pidid mõlemad eelmises voorus vastaste paremust tunnistama.

Mängus Moskva Himki vastu suurde kaotusseisu jäänud Bayern võitis 15:0 spurdi järel avapoolaja 43:40, põnevale kolmandale veerandajale järgnes madalaskooriline otsustav neljandik, mille järel seisid tablool Bayerni 80:77 võidunumbrid.

Wade Baldwin IV viskas võitjate kasuks 19 punkti, Paul Zipser lisas 18 punkti. Aleksei Šved vedas Himkit 18 punkti, üheksa korvisöödu ja kaheksa lauapalliga. Kaks mängu kestnud kaotuste seeria lõpetanud Saksamaa klubi saldo on nüüd 8-4, mis annab neile kolmanda koha, Himki kaks võitu 11 mängus jätab nad tabelis viimaseks.

Eelmisel nädalal ühe punktiga Moskva CSKA-le kaotanud Madridi Real oli reedel 91:84 üle Villeurbanne'i ASVEL-ist. Edy Tavares ja Sergio Llull vedasid kolmanda veerandaja viimasel minutil veel 12-punktilises kaotusseisus olnud hispaanlasi 19 punktiga. Seitse võitu teeninud Real on tabelis viies, ASVEL Himki ees 17.