Laane heast esitusest Miercurea Ciucile ei piisanud ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Rait-Riivo Laane
Rait-Riivo Laane Autor/allikas: ERR

Rumeenia korvpalli karikavõistlustel oli Rait-Riivo Laane ja Toomas Raadiku koduklubi Miercurea Ciuc CSM reedel vastamisi Constanta Athletic Neptun meeskonnaga ning vastu tuli võtta 76:85 (17:16, 12:30, 22:17, 25:22) kaotus.

Algviisikusse kuulunud Rait-Riivo Laane sai 28,7 minutit mänguaega ning viskas kümme punkti (vabavisked 4/8, kahesed 3/3, kolmesed 0/3). Lisaks võttis ta ühe lauapalli, andis neli korvisöötu, tegi kolm vaheltlõiget, ühe pallikaotuse ja viis isiklikku viga. Vastased tegid tema vastu seitse viga, vahendab Korvpall24.ee.

Toomas Raadik usaldati platsile ligi 16 minutiks, mille jooksul tõi ta kaks punkti (kahesed 1/3, kolmesed 0/3). Veel võttis ta neli lauapalli, andis kaks korvisöötu, tegi ühe pallikaotuse ja kaks isiklikku viga. Ääremängija on tänavuse hooaja kohtumistes olnud raskustes visketabavusega, olles näiteks kolmepunktiviskeid realiseerinud nelja mänguga kokku kõigest 1/21.