Müncheni Bayern karistas Düsseldorfi viie väravaga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Müncheni Bayern
Müncheni Bayern Autor/allikas: SCANPIX / Imago Sport

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas jätkab kindlalt marssi meistritiitli suunas Müncheni Bayern, kes oli kodus parem Düsseldorfi Fortunast 5:0.

Bayern läks 15. minutil juhtima Mathias Jörgenseni omaväravast ning avapoolajal tegid skoori ka Benjamin Pavard (29. minutil) ja Robert Lewandowski (43.).

Teise poolaja alguses lõi Bayern veel kaks väravat: 50. minutil sai oma teise tabamuse kirja Lewandowski ja paar minutit hiljem vormistas lõppseisu Alphonso Davies.

Tulemused: Berliini Hertha - Augsburg 2:0, Mainz - Hoffenheim 0:1, Schalke - Bremeni Werder 0:1, Wolfsburg - Frankfurdi Eintracht 1:2.

Tabeliseis: 1. Müncheni Bayern 67 punkti (29 mängust), 2. Dortmundi Borussia 57 (28), 3. Leverkuseni Bayer 56 (29), 4. RB Leipzig 55 (28), 5. Mönchengladbachi Borussia 53 (28), 6. Wolfsburg 42 (29), 7. Hoffenheim 42 (29), 8. Freiburg 38 (29).