Dortmund pani oma paremuse tabeli viimase vastu maksma teisel poolajal ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Thorgan Hazard (vasakul) lõi 54. mänguminutil Dortmundi Borussia avavärava
Thorgan Hazard (vasakul) lõi 54. mänguminutil Dortmundi Borussia avavärava Autor/allikas: SCANPIX/POOL

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas alistas Dortmundi Borussia võõral väljakul Paderborni tulemusega 6:1.

Võõrustajad suutsid külalised nulli peale hoida terve esimese poolaja. Seejärel skooris 54. minutil Thorgan Hazard. Kulus vaid kolm minutit, kui Dortmundi Borussia asus 20-aastase Jadon Sancho väravast juba 2:0 juhtima. 71. mänguminutil tegi Emre Can aga vea, mille eest teenis Paderborni kaitsemängija Uwe Hunemeier penalti. 34-aastane sakslane realiseeris selle ning avas võõrustajate punktiarve.

Mäng sai jätkuda vaid mõne minuti, kui Sancho lõi selles kohtumises oma teise värava ning viis Dortmundi 3:1 juhtima. Neljanda värava autoriks oli Achraf Hakimi ja viienda Marcel Schmelzer. Esimesel üleminutil sai Sancho hakkama kübaratrikiga.

Liigatabelis hoiab Dortmundi Borussia 60 punktiga teist kohta. Esimesel kohal on Müncheni Bayern, kel on seitse silma rohkem. Paderborn jätkab 19 punktiga viimasel, 18. positsioonil.