Arsenal võitis Euroopa liigas alagrupi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Bukayo Saka ja Alexandre Lacazette
Bukayo Saka ja Alexandre Lacazette Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jalgpalli Euroopa liiga alagrupiturniiri viimases voorus tuli Londoni Arsenal võõrsil Liege'i Standardi vastu välja kaheväravalisest kaotusseisust ja läheb play-off'i grupi võitjana.

Pärast väravateta avapoolaega viisid Samuel Bastien (47. minutil) ja Selim Amallah (69.) Belgia klubi 2:0 juhtima, kuid Arsenal seadis mõne minuti jooksul tabloole viigiseisu. Skoori tegid Alexandre Lacazette (78.) ja Bukayo Saka (81.).

Arsenal kogus F-grupi võitjana 11 punkti ja teisena pääseb edasi üheksa punkti kogunud Frankfurdi Eintracht, kes kaotas kodus Vitoria Guimaraesile 2:3. Liege lõpetas kaheksa ja Guimaraes viie punktiga.

Tippliigade klubidest langes konkurentsist Rooma Lazio, kes jäi E-grupis Glasgow Celticu (13) ja Cluji (12) järel kolmandaks (6). Viimases voorus kaotas Lazio võõrsil Prantsusmaa klubile Rennes 0:2.