Viktoriin

VIKTORIIN | Milliste automarkidega on võidetud ralli MM-tiitleid?

21.01.21 VIKTORIIN ... Käimasoleval nädalal algab autoralli MM-sarja uus hooaeg. Sel puhul on põhjust heita pilk tagasi ja viktoriini abil meenutada, milliste markidega on alates 1977. aastast individuaalseid tiitleid võidetud.

VIKTORIIN | Kui hästi tunned jalgpalli EM-finaalturniiride ajalugu?

05.04.20 VIKTORIIN ... Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniir on lükatud aasta võrra edasi. Kasutame vahepealset aega EM-ide ajaloo meenutamiseks. Head lahendamist!

VIKTORIIN | Kui hästi mäletad neid unustatud olümpiaalasid?

04.04.20 VIKTORIIN ... Tokyo olümpiamängud lükkusid aasta võrra edasi ja nii jääb kahe olümpia vahele juba kolm aastat. Et viie rõngaga seonduv ei läheks meelest, siis pakume välja teemakohalise viktoriini unustatud olümpiaalade kohta. Head lahendamist!

VIKTORIIN | Kui hästi tunned ERR-i sporditoimetust?

19.03.20 VIKTORIIN ... Teenekas ERR-i spordiajakirjanik Tarmo Tiisler koostas koroonaviiruse levikust tingitud pausi ajal viktoriini, kus saadab edu neid, kes teavad üht-teist meie toimetuse liikmete kohta. Head lahendamist!

VIKTORIIN | Kui hästi tunned Martin Järveoja?

17.04.19 VIKTORIIN ... Eesti parima rallisportlase Ott Tänaku kaardilugejal Martin Järveojal on olnud tihe nädal. Eelmisel neljapäeval esilinastus täispikk dokumentaalfilm tema paarimehest ja esmaspäeval jõudis elvalane abieluranda. Sel puhul on tänane viktoriin pühendatud talle. Head lahendamist!

VIKTORIIN | Kui hästi tunned Julia Beljajevat?

29.01.19 VIKTORIIN ... Epeevehkleja Julia Beljajeva võitis pühapäeval Kataris Dohas peetud GP-etapi. Seetõttu on tänane viktoriin pühendatud temale. Head lahendamist!

VIKTORIIN | Kui hästi mäletad autoralli MM-sarja hooaega?

28.11.18 VIKTORIIN ... Autoralli MM-hooaja lõpust on möödas nüüd poolteist nädalat. Aeg visata pilk tagasi ja meenutada, kui palju sellest kõigest ka meeles on. Head lahendamist!

VIKTORIIN | Kui hästi tunned korvpalliliigat NBA?

15.10.18 VIKTORIIN ... Teisipäeval alustab järjekordset hooaega maailma tugevaim korvpalliliiga NBA. Sel puhul on tänane viktoriin pühendatud just sellele teemale. Head lahendamist!

VIKTORIIN | Kui hästi tunned Gerd Kanterit?

11.09.18 VIKTORIIN ... Olümpiavõitja Gerd Kanter tõmbab sel nädalal oma karjäärile lõplikult joone alla. Kolmapäeval, 12. septembril on kavas konverents "Gerd Kanter's Legacy" (otseülekanne algusega kell 17.00 ERR-i spordiportaalis) ja neljapäeval, 13. septembril võistlus "Kettaheitelegendid Kadriorus: Gerd Kanteri viimane võistlus" (otseülekanne algusega kell 17.05 ETV2 ja ERR-i spordiportaali vahendusel). Sel põhjusel pakume teile nuputamiseks viktoriini. Head lahendamist!

PILDIVIKTORIIN | Kui hästi tunned neid jalgpalli MM-i tähtmängijaid?

12.06.18 VIKTORIIN ... Sel nädalal algab Venemaal jalgpalli MM-finaalturniir. Sel puhul pakub ERR-i spordiportaal pildiviktoriini, kus tuleb nägupidi ära tunda turniiril osalevaid tähtmängijaid. Kliki õigel ruudul! Head lahendamist!

VIKTORIIN | Kui hästi tunned jalgpalli MM-i ajalugu?

29.05.18 VIKTORIIN ... ERR-i spordiportaali tänane viktoriin keskendub jalgpalli MM-finaalturniiride meeldejäävatele hetkedele. Järgmine turniir algab Venemaal täpselt 15 päeva pärast. Head lahendamist!

VIKTORIIN | Kui hästi tunned Saskia Alusalu?

13.03.18 VIKTORIIN ... ERR-i spordiportaali tänane viktoriin keskendub sporditoimetuse veebruarikuu sportlasele ehk Saskia Alusalule. Head lahendamist!

VIKTORIIN | Keda spordikuulsustest on need näitlejad kehastanud?

12.12.17 VIKTORIIN ... Mõni aeg tagasi lõppes Pimedate Ööde filmifestival, eile said teatavaks Kuldgloobuse nominendid ja kuna ilm ei paku välitingimustes tegevusteks ülearu soodsaid võimalusi, siis filme vaadatakse neil päevil usutavasti keskmisest enam. Sel põhjusel on ka tänane viktoriin keskendunud spordile kinolinal. Millist tuntud sporditegelast on üks või teine näitleja suurel ekraanil kehastanud?

VIKTORIIN | Kui hästi tunned Kaia Kanepit?

13.11.17 VIKTORIIN ... Kaia Kanepi esitles täna Viru keskuse Rahva raamatus oma elulooraamatut "Reketiga tüdruk. Kaia Kanepi teekond Ameerika mägedel". Sel puhul on ka tänane viktoriin pühendatud just talle. Head lahendamist!

VIKTORIIN | Kui hästi tunned Cristiano Ronaldot?

25.10.17 VIKTORIIN ... Cristiano Ronaldo kuulutati esmaspäeval taas maailma parimaks jalgpalluriks ja sel puhul on talle pühendatud ka tänane viktoriin.

VIKTORIIN | Kui hästi tunned korvpalli Euroliigat?

11.10.17 VIKTORIIN ... Neljapäeval algab järjekordne korvpalli Euroliiga hooaeg. Sellest inspireeritud on ka tänane viktoriin.

VIKTORIIN | Kui hästi tunned FC Barcelona klubi?

05.10.17 VIKTORIIN ... Viimaste päevade poliitilise olukorra tõttu Kataloonias on palju kõneainet tekitanud ka FC Barcelona jalgpalliklubi, kelle tuleviku kohal ripub küsimärk. Maailma ühele populaarseimale võistkonnale on pühendatud ka tänane viktoriin.

VIKTORIIN | Kui hästi tunned sõudmist?

28.09.17 VIKTORIIN ... Täna võistleb Eesti paarisaeruline kahepaat sõudmise MM-i poolfinaalis ja sellest inspireeritud on ka tänase viktoriini teema. Mõne küsimuse puhul võib lisatud pildist olla abi, mõnel juhul aga pigem mitte.

PILDIVIKTORIIN | Kui hästi jäid meelde korvpalli EM-i tähed?

19.09.17 VIKTORIIN ... Eelmisel nädalal kulmineerus korvpalli EM-finaalturniir, kus särasid mitmed mängijad mitmetest erinevatest koondistest. Kui hästi turniiri tähtmängijaid mäletad?

VIKTORIIN | Kui hästi tunned kergejõustiku MM-i?

03.08.17 VIKTORIIN ... Reedel algavad Londonis järjekorras 16. maailmameistrivõistlused kergejõustikus. Sel teemal on ka tänane viktoriin.

VIKTORIIN | Kui hästi tunned Tour de France'i?

11.07.17 VIKTORIIN ... Tänane viktoriin keskendub hetkel peetavale jalgrattamaailma tähtsaimale võistlusele ehk 1903. aastast peetavale Tour de France'ile. Head lahendamist!

VIKTORIIN | Kui hästi tunned Belgia jalgpallikoondist?

07.06.17 VIKTORIIN ... Eesti meeste jalgpallikoondis kohtub reedel, 9. juunil koduses MM-valikmängus Belgiaga. Sel puhul on tänane viktoriin meie tulevase vastase teemaline. Head lahendamist!

VIKTORIIN | Kui hästi mäletad Klavani ja Liverpooli äsjalõppenud hooaega?

23.05.17 VIKTORIIN ... Eelmisel nädalal kulmineerus Ragnar Klavani debüüthooaeg Liverpooli ridades, mis tõi kaasa ka pääsu Meistrite liigasse. Sel puhul on tänane viktoriin seotud Klavani ja Liverpooli tegemistega hooajal 2016/2017.

VIKTORIIN | Kui hästi tunned Giro d'Italiat?

16.05.17 VIKTORIIN ... Hetkel sõidetakse Itaalias jalgratta suurtuuri Giro d'Italia ja selleteemaline on ka ERR-i spordiportaali tänane viktoriin. Head lahendamist!

VIKTORIIN | Kui hästi tunned Rapla korvpallimeeskonda?

09.05.17 VIKTORIIN ... Avis Utilitas Rapla jõudis esmakordselt ajaloos Eesti meistrivõistluste finaali, kus tuleb kohtuda BC Kalev/Cramoga. Sel puhul on tänane viktoriin just Rapla korvpallimeeskonnast. Head lahendamist!

VIKTORIIN | Kui hästi tunned kergejõustiku Euroopa rekordiomanikke?

03.05.17 VIKTORIIN ... Sel nädalal said kinnitust kuulujutud, mille kohaselt kavatseb Euroopa kergejõustikuliit alustada nullist kontinendi rekordite arvestamist, sest paljude minevikus püstitatud tippmarkide kohal lasub kahtlusvari. Enne, kui tabelid puhtaks lüüakse, pakume teile viktoriini hetkel (veel) kehtivate rekordite kohta. Et asi oleks lihtsam, on kõigi küsitavate alade rekordid ühtlasi ka maailmarekordid.

VIKTORIIN | Kui hästi tunned snuukrit?

27.04.17 VIKTORIIN ... Hetkel peetakse Inglismaal Sheffieldis järjekordseid snuukri maailmameistrivõistlusi, mille eelringis osales esmakordselt ka eestlane. Turniiri toimumisest on insipireeritud ka meie tänane viktoriin. Head lahendamist!

VIKTORIIN | Kui hästi tunned Anett Kontaveiti?

19.04.17 VIKTORIIN ... Eelmisel nädalal jõudis Anett Kontaveit esmakordselt WTA turniiri finaali. Sel puhul on viktoriin pühendatud temale. Head lahendamist!

PILDIVIKTORIIN | Kui hästi teed vahet WRC masinatel?

12.04.17 VIKTORIIN ... ERR-i spordiportaali tänane viktoriin keskendub viimastel hooaegadel autoralli MM-sarjas osalevatele WRC sõiduriistadele. Viktoriini teeb raskemaks asjaolu, et teinekord näevad tiimide masinad üsna sarnased välja ja erinevused peituvad väikestes detailides. Kas oskad siiski õige auto õige ekipaažiga kokku viia? Kliki õigel ruudul!

VIKTORIIN | Kui hästi tunned dopinguvastase võitluse maailma?

06.04.17 VARIA ... Eesti Antidoping korraldab puhta spordi nädalat ja koostas sel puhul ka alljärgneva antidopinguteemalise viktoriini. Head lahendamist!

VIKTORIIN | Kui hästi tunned iluuisutamist?

28.03.17 ILUUISUTAMINE ... ERR-i spordiportaali tänane viktoriin keskendub sel nädalal Helsingis algavatele iluuisutamise maailmameistrivõistlustele. Head vastamist!

VIKTORIIN | Testi oma teadmisi ja saa teada, kui palju tunned F1 ajalugu

24.03.17 VORMELISPORT ... Sel nädalavahetusel tehakse Austraalias Melbourne'is algust vormel-1 sarja uue hooajaga. ERR-i spordiportaal koostas selle puhul kümnest küsimusest koosneva viktoriini. Pane oma teadmised proovile ja testi, kui palju sa tead vormel-1 ajaloost!

PILDIVIKTORIIN | Kui hästi tunned Eesti jalgpallikoondislasi?

23.03.17 MM-VALIKSARI ... ERR-i spordiportaali tänane viktoriin keskendub MM-valikmänguks Küprose ja maavõistluseks Horvaatiaga valmistuvale Eesti jalgpallikoondisele. Kõik pildiviktoriinis küsitletud mängijad on ka mainitud kaheks kohtumiseks koondise koosseisus. Kliki õigel ruudul!

PILDIVIKTORIIN | Naistepäeva eri: kui hästi tunned meie naissportlasi?

08.03.17 VARIA ... ERR-i spordiportaali seekordse viktoriini temaatika on inspireeritud naistepäevast. Kui hästi tunned neid Eesti naissportlasi spordivälistes situatsioonides? Kliki õigel ruudul!

VIKTORIIN | Testi ennast ja saa teada, kui hästi tunned Rootsi rallit?

10.02.17 AUTORALLI ... Sel nädalavahetusel peetakse Rootsis autoralli maailmameistrivõistluste tänavuse hooaja teine etapp, kus Fordi roolis on stardis ka Ott Tänak. Sel puhul koostas ERR-i spordiportaal kümnest küsimusest koosneva viktoriini. Pane oma teadmised proovile ja saad teada, kui hästi tunned Rootsi rallit!

VIKTORIIN | Kui hästi jagad Austraalia lahtiste tenniseturniiri?

25.01.17 TENNIS ... Tennise Austraalia lahtistel selguvad nädala lõpuks järjekordsed võitjad. Kui hästi maailma ühe tähtsama turniiri ajalugu tunned? Testi oma teadmisi alljärgneva viktoriini abil.

VIKTORIIN | Kui hästi tunned autoralli MM-i ajalugu?

19.01.17 AUTORALLI ... Sel nädalavahetusel tehakse traditsiooniliselt Monte Carlos algust autoralli MM-sarja uue hooajaga. Selle puhul tegi ERR-i spordiportaal kümnest küsimusest koosneva viktoriini. Testi oma teadmisi ja vaata, kui palju sa tead autoralli MM-i ajaloost!

VIKTORIIN | Kui hästi tunned käsipalli MM-i ajalugu?

12.01.17 KÄSIPALL ... ERR-i spordiportaal pakub eile Prantsusmaal alanud käsipalli maailmameistrivõistluste puhul lahendamiseks kümnest küsimusest koosneva viktoriini. Testi oma teadmisi ja vaata, kui palju sa tead käsipalli MM-i ajaloost!

VIKTORIIN | Kui hästi tunned Eesti aasta sportlasi?

29.12.16 VARIA ... Tänavu valiti Eesti aasta meessportlaseks 400 meetri tõkkejooksja Rasmus Mägi, naissportlaseks kaugushüppaja Ksenija Balta, võistkonnaks sõudmise paarisaeruline neljapaat ja treeneriks paatkonna juhendaja Matti Killing. Kui hästi meie sangareid tunned? Testi oma teadmisi alljärgneva viktoriini abil.

VIKTORIIN | Kui hästi mäletad spordiaastat 2016?

25.12.16 VARIA ... ERR-i spordiportaali külastajad saavad hetkel valida 2016. aasta Eesti spordihetke. Tiitlile kandideerib 12 sündmust ja neist inspireeritud on ka meie aastalõpuviktoriin. Head arvamist!

PILDIVIKTORIIN | Kui hästi tead Ragnar Klavani meeskonnakaaslasi?

16.12.16 JALGPALL ... ERR-i spordiportaali viktoriinis pöörame tähelepanu Eesti parima jalgpalluri Ragnar Klavani meeskonnakaaslastele Liverpoolis. Kui hästi neid nägupidi tunned? Kliki õigel ruudul.

VIKTORIIN | Kui hästi tunned Kelly Sildarut?

08.12.16 FREESTYLE SUUSATAMINE ... Reedel avab Kelly Sildaru USA-s peetava Dew Tour'i võistlusega uue talihooaja. Sellest on inspireeritud ka seekordne viktoriini teemavalik. Head arvamist!

VIKTORIIN | Kui hästi tunned laskesuusatamist?

25.11.16 LASKESUUSATAMINE ... Sel nädalal algab Östersundis järjekordne maailma karika sarja hooaeg laskesuusatamises, millest on inspireeritud ka seekordne viktoriini teemavalik. Head arvamist!

VIKTORIIN | Kui hästi tunned Ott Tänakut?

19.11.16 AUTORALLI ... ERR-i spordiportaal pakub täna lahendamiseks kümnest küsimusest koosnevat viktoriini. Sel korral on fookuses hetkel Austraalia teedel kihutav Eesti rallilootus Ott Tänak. Head arvamist!

ülekanded/saated

ETV2
2. oktoober kl 16.45

Jalgpalli Premium liiga. Nõmme Kalju FC – Tallinna FCI Levadia

ETV2
8. oktoober kl 19.30

Tallinn International Horse Show 2022

ETV2
9. oktoober kl 16.45

Jalgpalli Premium liiga. Pärnu JK Vaprus – Tallinna FC Flora

ETV2
12. oktoober kl 19.00

Käsipalli EM-valikmäng: Tšehhi – Eesti

vaata uuesti!

leia meid facebookist

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: