Lakers sai lisaajal Dallasest jagu, Jamesilt ja Doncicilt kolmikduubel ({{contentCtrl.commentsTotal}})

LeBron James ja Luka Doncic
LeBron James ja Luka Doncic Autor/allikas: AFP/Scanpix

Korvpalliliigas NBA teenis Los Angeles Lakers neljanda järjestikuse võidu, alistades võõrsil lisaajal 119:110 Dallas Mavericksi.

Dallas juhtis vahepeal 15 punktiga ja võitis lõpuks esimese poolaja kümne punktiga – 58:48 –, kuid teisel poolajal oli paremas hoos Lakers ning normaalaeg lõppes 103:103 viigiseisul. Lisaajal jäi kindlalt 16:7 peale külalismeeskond.

LeBron James tõi võitjatele 39 punkti, andis 16 korvisöötu ja võttis 12 lauapalli. Anthony Davies lisas 31 punkti ja võttis kaheksa lauapalli.

Mavericksi ridades sai Luka Doncic samuti kirja kolmikduubli, sloveen viskas 31 punkti, andis 15 resultatiivset söötu ja võttis 13 lauapalli. Kristaps Porzingis lisas 16 punkti ja võttis üheksa lauapalli.

Eelmises mängus vigastada saanud ja kuni kolmeks kuuks palliplatsilt eemale jääva Stephen Curryta mängiv Golden State Warriors sai järjekordse kaotuse, jäädes kodusaalis 110:127 alla San Antonio Spursile. Võitjate parim oli Patty Mills 31 punktiga, Warriorsi ridades tõi D'Angelo Russell 30 punkti ja andis kaheksa korvusöötu.

Brooklyn – Houston 123:116
Indiana – Cleveland 102:95
Orlando – Milwaukee 91:123
Boston – New York 104:102
Chicago – Detroit 112:106
Dallas – LA Lakers 110:119 la.
Sacramento – Utah 102:101
Golden State – San Antonio 110:127