VIDEO | Korkmazi lõpusekundi kaugvise päästis Philadelphia esimesest kaotusest ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Furkan Korkmazi lõpusekundi kaugvise tõi Philadelphia 76ersile väärt võidu
Furkan Korkmazi lõpusekundi kaugvise tõi Philadelphia 76ersile väärt võidu Autor/allikas: TT NYHETSBYRÅN/Scanpix

Korvpalliliigas NBA jätkab kaotusteta Philadelphia 76ers, kes läinud ööl pääses võõrsil üle noatera. Portland Trail Blazersi vastu võideti kohtumine viimasel sekundil tulemusega 129:128.

Philadelphia 76ers on ainuke meeskond, kes on uuel NBA hooajal kaotusteta püsinud. Läinud ööl päästis tiimi Furkan Korkmaz, kes 0,4 sekundit enne lõpusireeni lennutas korvi kolmepunktiviske. Poolajapausil 21 punktiga juhtinud Blazers kaotas seejuures eduseisu minut enne kohtumise lõppu, kuid pääses uuesti ette 2,2 sekundit enne lõpuvile Anfernee Simonsi kaugviskest. Viimasel sekundil püüdis Damian Lillard veel väga kauge viske teha, kuid see läks mööda ja Blazers pidi koduväljakul vastu võtma juba teise kaotuse.

Lillard viskas Blazersi eest üleplatsimehena 33 punkti, võitjate parim oli Al Horford, kes tabas 25 silma.

Philadelphia järgmine kohtumine on esmaspäeval Phoenix Sunsi vastu, Portland kohtub Golden State Warriorsiga.

Detroit – Brooklyn 113:109
Orlando – Denver 87:91
Memphis – Phoenix 105:114
Milwaukee – Toronto 115:105
Washington – Minnesota 109:131
Golden State – Charlotte 87:93
Portland – Philadelphia 128:129