Philadelphia sai hooaja esimese kaotuse, Golden State alistas Portlandi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Devin Booker (palliga)
Devin Booker (palliga) Autor/allikas: AP/Scanpix

Korvpalliliigas NBA sai hooaja esimese kaotuse Philadelphia 76ers, kes kaotas võõrsil Phoenix Sunsile 109:114. Vastase paremust tuli tunnistada ka Portlandil, kes jäi võõrsil alla Golden State'ile.

Phoenix kaotas kodupubliku ees peetud kohtumise avaveerandi kahe silmaga ja poolajaks suurenes vahe kuuele punktile. Pärast vaheaega suudeti aga kaotusseisust välja tulla ja kolmanda veerandiga vähendati vahe ühele silmale ja lõppkokkuvõttes võeti viiepunktiline võit.

Phoenixi parimana viskas Devin Booker koguni 40 punkti. Ricky Rubio panustas võitu 21 silmaga, 15 punkti kirjutati Aron Baynesi nimele. Philadelphia resultatiivseim mängija oli 32 punkti toonud Al Horford.

Ilma vigastatud tähtmängija Stephen Curryta olev Golden State Warriors alistas kodus Portlandi 127:118. Võõrustajad võitsid küll tasavägise avaveerandi, kuid leidsid end poolajaks napist kaotusseisust. Kolmas veerand võideti aga seitsme punktiga ja lõpus oldi külalistest paremad üheksa silmaga.

Eric Paschall panustas meeskonna parimana Golden State'i võitu 36 punktiga, Ky Bowman lisas 19 silma. Portlandi parimaks osutus 39 punkti toonud Damian Lillard.