Rapla murdis kolmandal veerandil Valga-Valka ja jätkab edukalt ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1572199680000 | amCalendar}}

Rapla Avis Utilitas alistas Eesti-Läti liigas võõrsil BC Valga-Valka/Maks&Moorits võistkonna 86:75 (12:18, 25:23, 30:12, 19:22) ja kirjutas tabelisse ühe kaotuse kõrvale viienda võidu.

Kogu esimese poolaja juhtis Valga-Valka, vahepeal ka enam kui kümne punktiga. Kolmandal veerandil haaras aga koguni 20:2 spurdi toel ohjad Rapla.

Viimasel perioodil sai Rapla paaril korral vahe väiksemaks kui kümme punkti, aga tõsiselt ohtlikuks külalistele enam ei saadud.

Rapla paremad olid Devaughntah Williams 18 ja Rait-Riivo Laane 15 punktiga. Erik Keedus panustas kaksikduubliga (13 punkti ja kümme lauapalli).

Valga-Valkale tõid 16 punkti Timo Eichfuss ja Filipp Gafurov. Vladimir Bulatovic panustas 14 punkti ja seitsme tulemusliku sööduga.

Teises pühapäevases mängus oli Tal Tech kodus üle BK Liepajast 85:78 (21:12, 27:24, 13:16, 24:26). Leemet Böckler tõi võitjatele 23 ja Joonas Järveläinen 19 punkti.

Eesti-Lätis liigas jätkavad liidritena Riia VEF ja BK Ogre, kes on võitnud kõik kuus senipeetud mängu. Raplal ja Ventspilsil on kirjas viis võitu ja üks kaotus.